KONST / Litografier / Färglitografi 14652131
nr 1465 2131
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Signerad, numrerad 30/150. Färglitografi, bildmått: 33x68, yttermått inklusive ram: 50x82
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 maj 2022
kl 18:41:37
2/5 08:53:20
100 kr
2/5 18:20:14
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér